אתרים שימושיים

ספריא

ספריית טקסטים יהודיים בעברית ובתרגומים

reshet UK

רשת" הוא ארגון בריטי שמחבר בין מחנכים יהודיים. באתר של רשת ניתן למצוא מאגר חומרים חינוכיים לפי נושאים, בנוסף ניתן למצוא חומר רב על עבודה עם נוער, וחומרים שקשורים לרווחה, Safeguarding, כיצד משוחחים על כך עם בני נוער, אחריות של מחנכים אל מול בני נוער וכדומה.

מרכז ההדרכה המקוון של בני עקיבא

ספריית הדרכה מקוונת ומסודרת לפי נושאים של תנועת בני עקיבא העולמית. זמין במגוון שפות

הספריה הלאומית

האתר החינוכי של הספרייה הלאומית. המאגר כולל פריטי מקור להוראה ולמידה, פיתוח משאבי הוראה המבוססים על פריטים מאוספי הספרייה, הכשרה של סגלי הוראה ואנשי חינוך וקיום של תכניות חינוך בלתי פורמליות למשפחות ובתי ספר. ישהם תכנים בעברית ובאנגלית.

מדרשת

בית המדרש ברשת, אתר עשיר של דפי לימוד ומקורות בנושא זהות יהודית-ישראלית. במדרשת תוכלו לבנות בקלות דפי לימוד ללמידה בחברותא ולהיעזר בדפי לימוד קיימים

Vibe Israel

מותת וייב ישראל מקדמת את המותג ״ישראל״ בעולם. באתר תמצאו כלים לשיווק ישראל ובנוסף מאגרי תמונות אטרקטיביות, חינמיות וחוקיות של ישראל!

השומר הצעיר- המערך המקוון

ספריית הדרכה מקוונת בעברית של תנועת השומר הצעיר

JRready - רשת החירום היהודית

מיזם חדשני של הסוכנות היהודית לסיוע לקהילות היהודיות בהתמודדות עם משבר הקורונה ובמוכנות לאסונות מקומיים וגלובליים ולמצבי משבר ביטחוניים על רקע העלייה המדאיגה באנטישמיות.

בית העם

תוכנית "בית העם" פותחה על ידי המחלקה לפעילות בתפוצות, ההסתדרות הציונית העולמית במטרה לעודד שיג ושיח בנושא הזהות הציונית והיחס למדינת ישראל. באתר זה תוכלו למצוא את כל חוברות בית העם.

Bicom

מרכז החקר ליחסי בריטניה וישראל- באתר זה תוכלו למצוא מידע אקטואלי ומהימן באנגלית על כל מה שקשור בפוליטיקה של ישראל, כולל סקרים עדכניים, מפות, צירי זמן ופודקאסטים

929

מיזם 929 הוקם בישראל בשנת 2014 במטרה לגלות מחדש את עושרו של הספר הנמכר ביותר בהיסטוריה. להקשיב לו, לשוחח אתו, למצוא אותנו בתוכו ואותו בתוכנו, ולחשוף את מה שיש לתנך להציע לנו - כאן ועכשיו, בצורה פלורליסטית ואקטואלית.

מקום

האתר של "מקום"- מכיל חומר חינוכי רב באנגלית, כולל פודקאסטים מצוינים ואקטואליים.

Ikonnect

פלטפורמה חינמית בשפה האנגלית המעודדת חיבוריות לישראל. כל אחד יכול להירשם לפלטפורמה, לשחק משחקים וללמוד על ישראל ולצבור נקודות. את הנקודות ניתן לפדות תמורת פרסים!

הלו"ז העברי

מיזם להכללת מועדים בעלי משמעות ותוכן יהודיים ממסורות קהילות ישראל, בתוך מעגל השנה הישראלי.

icenter

המרכז לחינוך ישראל בצפון אמריקה. באתר זה תוכלו למצוא חומרים חינוכיים באנגלית במגוון נושאים.

תרבות יהודית ישראלית

האתר המרכזי של משרד החינוך עבור מורי תרבות יהודית-ישראלית.

Act.il

מיזם אזרחי שמטרתו לייצר קהילת אונליין של מתנדבים הפועלים למען ישראל ברשת האינטרנט